Kolportaż

Kolportaż

W czasach, kiedy rynek dóbr i usług jest mocno zatłoczony, a konsumentów otaczają niemalże nieograniczone możliwości, warto postawić na sprawdzony sposób dotarcia z informacją do odbiorców. Mowa o marketingu bezpośrednim, w ramach którego identyfikujemy między innymi bezadresowy kolportaż materiałów reklamowych, będący najpopularniejszą – i co istotne – cechującą się dużą skutecznością formą przekazywania treści.

Funkcjonujemy od ponad dwóch dekad na terenie województwa mazowieckiego, specjalizując się w organizacji kolportażu do odbiorców indywidualnych. Gospodarstwa domowe otrzymują do skrzynek pocztowych prospekty, ulotki i innego rodzaju druki reklamowe, a także próbki produktów. Stale pracujemy nad efektywnością podejmowanych przez nas działań, a zdobywane na przestrzeni wielu lat doświadczenie pozwala na utrzymywanie jakości świadczonych usług na najwyższym poziomie.

W 2011 osiągnęliśmy kolejne stadium obecności w gospodarce. Wspólnie z innymi przedsiębiorstwami z branży utworzyliśmy konsorcjum zarejestrowane jako Marketing i Dystrybucja. Decyzja o podjęciu współpracy ogólnopolskiej miała wzmocnić szanse konkurowania z największymi firmami operującymi w tym segmencie rynku, a cykliczne spotkania pozwalają dokładnie omówić aktualną sytuację i ustalić kierunek, w jakim należy podążać w najbliższych tygodniach lub miesiącach. Zawsze staramy się obrać jak najlepszą ścieżkę. Aby dopasować ofertę dla Klienta mającego siedzibę w danym województwie, kontaktujemy się ze współpracownikami doskonale znającymi wskazany rejon, by móc określić, w jaką stronę się udać, aby efekty kolportażu były zadowalające i przyniosły spodziewane rezultaty.

Naszym atutem jest zgrany zespół i znajomość lokalnych rynków. Angażujemy się w kolportaż, zyskując poprzez to kontrolę nad realizacją każdego projektu. Potrafimy minimalizować koszty transportu, a to z kolei pozwala zaproponować Klientom naprawdę atrakcyjne ceny. Umiemy dotrzeć do pożądanej grupy docelowej, opierając się na wiedzy dotyczącej regionalnych trendów czy struktury ludności zamieszkującej określone terytorium.

Dbałość o jakość jest naszym wyróżnikiem, a wysoki poziom zachowujemy dzięki opracowanym procedurom kontrolnym. Trzymamy się ich podczas realizacji każdego programu, a jednakowej rzetelności wykonywanych obowiązków oczekujemy od wszystkich kolporterów, będących odpowiedzialnymi za sumienne wypełnianie zleconych im zadań. Sprawdzamy, czy wszystko przebiega po wytyczonym torze, ale kontrolę procesów umożliwiamy również naszym Klientom. Im przecież równie mocno zależy na uzyskaniu najwyższych wyników, dlatego nie zamykamy się przed Klientami, zapewniając im wgląd w postęp realizacji projektu.

Zdajemy sobie sprawę, jak wielkie znaczenie ma pierwsze wrażenie. Trwa ono dosłownie chwilę, ułamki sekund, więc aby pierwszy kontakt z reklamą nie był zarazem tym ostatnim, dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas materiały cechowały się atrakcyjnym designem dostosowanym do prezentowanych za ich pośrednictwem treści. Wzbudzenie zainteresowania i utrzymanie konsumenta na dłużej stanowi klucz do sukcesu. Konsument, który skupił wzrok na otrzymanym druku, jest bardziej skłonny dokonać zakupu. Ciekawa wizualnie reklama uzupełniona o konkretną, łatwą w odbiorze treść, zawierająca się w odpowiednim formacie, przyczynia się do zwiększenia sprzedaży, a to skutkuje wzrostem zysków.

Nasza działalność nie ogranicza się jednak tylko do kolportażu ulotek do euroskrzynek. Zajmujemy się także obsługą eventów, akcji promocyjnych, większych imprez czy tych organizowanych dla mniejszego grona. Współpraca z hostessami oraz hostami na terenie całego kraju pozwala być nam obecnym w miejscach, które wymagają dostarczenia reklamy do docelowych odbiorców. Do konsumentów trafiamy zatem na różne sposoby i to determinuje naszą skuteczność.

Droga od pomysłu do konsumenta nie jest prosta, ale dokładamy wszelkich starań, by z powodzeniem pokonywać wszelkie przeszkody, jakie znajdą się na szlaku wiodącym do sprawnego wykonania zdania. Jeśli nasz zleceniodawca jest zadowolony, to my również, a jego satysfakcja to dla nas największa pochwała.